Anasayfa Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

 

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz her sektörde dürüst ve saygın olarak tanınmak, tüm teknolojik yeniliklerden akılcı yöntemler ile faydalanarak bulunduğu sektörde lider bir kuruluş olmak kalite ve huzurlu bir iş ortamının sürekliliğini sağlayarak toplam kaliteyi arttırmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye'nin ve dünya'nın değişen koşullara uygun kalitede başarılı çalışma ortamları sağlamak ve belirlenen hedefler doğrultusunda insanların yaşam seviyesini yükselten şirketler topluluğu olmak.

Kalite Politikamız

Otomotiv sektöründe satış ve servis faaliyetlerimizi, dürüstlüğümüz ve saygınlığımız ile sürdürmekteyiz. Kuruluşumuzun temel amacı, müşteri memnuniyetini arttırarak; kalite yönetim sisteminde sürekli iyileşmeyi sağlamak, kuruluş kapsamı içindeki satış ve servis faaliyetlerinde, türkiye lideri olmaktır. Buna ulaşmak için; faaliyetlerimizi sürdürürken, uymakla yükümlü olduğumuz tüm yasal şartları ve ISO 9001: 2008 standardının tüm koşullarını yerine getirmekteyiz. 

Personelimizi işimizin ve günün koşullarını tam kavrayacak şekilde eğitmekteyiz. Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Tedarikçilerimizle ilişkilerimizi karşılıklı çıkarların korunması esasına dayandırmaktayız.